Домен "рф" з'явиться вже в цьому році

Печать E-mail
01.03.2008 г. 17:17

Уже в 2008-му це може стати реальністю  До кінця 2008 року в Росії може бути зареєстрований перший домен з використанням кирилиці, повідомив директор координаційного центру домена "ru" Андрій Романов

"До кінця наступного року може бути розгорнута реєстрація доменів верхнього рівня на національних мовах, зокрема, російському Інтернет-співтовариству може бути делегований домен "рф"," - сказав Романов.

Питання створення доменів верхнього рівня, за його словами, є одним із найгостріших і найактуальніших у міжнародному співтоваристві, і найближчим часом воно буде вирішене.

Для уникнення плутанини доменних імен на латиниці й кирилиці необхідно використання в повному імені домена якогось унікального символу, яким і стане, на думку директора координаційного центру, домен "рф".

"Росія входить до числа країн, які можуть пройти за спрощеною процедурою реєстрації доменів верхнього рівня на національних мовах і, таким чином, дуже висока ймовірність, що буде прийняте таке рішення," - сказав Романов.

Интересные факты

У Вас недостаточно прав для добавления комментариев.
Вам необходимо зарегистрироваться на сайте.

   

Музыка скачать бесплатно 80 90 годы Музыка эмо скачать бесплатно Vs ltv883rf драйвер скачать Музыка на телефон mp3 скачать бесплатно